Witamy na stronie The International Trilingual School of Warsaw (ITSW)

Wiemy jak ważny jest wybór właściwej edukacji dla dziecka i niezależnie od tego, czy mieszkacie Państwo już w Warszawie, czy przeprowadzacie się do niej po raz pierwszy, mamy nadzieję, że ta strona i nasze doświadczenie pomogą Państwu w dokonaniu wyboru .

Poprzez zindywidualizowane, trójjęzyczne podejście do nauczania, uczniowie naszych placówek pozostają otwarci na radość uczenia się, odkrywania swoich mocnych stron i pasji oraz doskonalenia swoich zdolności. Umożliwiamy im rozwinięcie umiejętności, wiedzy i zrozumienia dzięki ekscytującym programom nauczania, pozwalając jednocześnie na poznanie własnych preferencji i pielęgnowanie indywidualnych talentów.

W świecie, w którym granice zanikają, krajów narodowości i środowisk pochodzenia naszych studentów oferuje szeroką gamę doświadczeń kulturowych w ramach społeczności szkoły. Umożliwia to uczniom zrozumienie i docenienie różnorodności kulturowej, która je otacza i respektowanie wartości innych kultur, religii i sposobów życia.

Wizją szkoły – w połączeniu z autentycznym partnerstwem z rodzinami i społecznością – jest rozwijanie i umacnianie naszych uczniów, tak aby stali się i pozostali entuzjastycznymi, uczącymi się przez całe życie globalnymi obywatelami przyszłości.

Model nauczania

Znajdź nas

Dołącz do naszych społeczności. Chcemy być blisko i budować partnerskie relacje.