Żłobek ITSW

Żłobek językowy w Warszawie

Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat do wspólnego odkrywania świata i nauki języków obcych w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego.

Naszym celem jest zaoferowanie w żłobku językowym ITSW starannie zaplanowanych zajęć opartych o wspólną dla trzech języków podstawę programową. Pomagamy wypracować dziecku kluczowe umiejętności edukacyjne, które rozwinie w następnych latach edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Kadra naszego żłobka to wykwalifikowani nauczyciele specjalizujący się w nauczaniu danej grupy wiekowej dzieci w swoim kraju pochodzenia i będący jednocześnie rodzimymi mówcami danego języka (native-speaker).

Dzieciom, które trafiają do nas na etapie żłobka, zapewniamy naturalne wielojęzyczne i wielokulturowe otoczenie. Dzięki temu maluchy chłoną język niejako mimochodem, „całym sobą”, dokładnie tak jak dzieje się w to w przypadku języka ojczystego.

Żłobek językowy ITSW
językowy żłobek ITSW
Żłobek międzynarodowy w Warszawie

 

Naturalna trójjęzyczność

Żłobek to najlepszy czas na rozpoczęcie nauki języków obcych. Tylko do wieku 3 lat można mówić o wczesnym bilingwalizmie lub trójjęzyczności. W tym okresie dziecko każdego języka uczy się w sposób naturalny, jako języka ojczystego – pod jednym warunkiem: musi być “zanurzone”, “otoczone” językiem, oraz kojarzyć jedną osobę nim władającą. W taki właśnie sposób uczą się dzieci w żłobku międzynarodowym pod auspicjami ITSW.

 

Zalety Trójjęzyczności
Trójjęzyczność daje wiele korzyści, nie tylko komunikacyjnych, ale również w zakresie rozwoju intelektualnego, co potwierdzają badania.

 

Program edukacyjny

Międzynarodowy Żłobek ITSW pracuje w oparciu o własny model edukacyjny. Został on zbudowany na bazie najlepszych elementów sześciu programów takich krajów, jak Wielka Brytania, Finlandia, USA, Francja i Polska oraz programu IB.
Nasz autorski program pozwala dziecku kontynuować naukę w wielu systemach edukacyjnych.

O programie edukacyjnym

Plan zajęć

Każdego dnia prowadzone w żłobku zajęcia edukacyjne odbywają się według wspólnego dla 3 języków tematu i celów edukacyjnych. Plan zajęć jest tworzony przez nauczycieli co miesiąc.

Plan zajęć żłobka

 

 

Znajdź nas

Dołącz do nas!