Rozwój dziecka a nauka języków obcych
Opublikowano: 6 maja 2022

Jesteśmy pewni, że znasz przysłowie o skorupce, która na starość trąci tym, czym w młodości nasiąknęła. Chcesz, aby Twoje dziecko swobodnie posługiwało się językami obcymi w dorosłym życiu? Postaw na naukę języka od najmłodszych lat!

(więcej…)

Czytaj więcej
Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego u dzieci?
Opublikowano: 19 kwietnia 2022

Nauka języka obcego jest możliwa w każdym wieku! Jednak im szybciej Twoje dziecko zetknie się z językiem (a najlepiej językami!), tym większa szansa, że będzie nie tylko płynnie mówić, ale nawet myśleć w danym języku. (więcej…)

Czytaj więcej
Jak wygląda nauka języków w przedszkolu językowym?
Opublikowano: 17 stycznia 2022

Umysł dziecka jest jak gąbka i chłonie wszystko z maksymalną mocą! Pierwsze lata życia to najlepszy moment na zanurzenie dziecka w języku angielskim! (więcej…)

Czytaj więcej
Dlaczego warto rozpocząć naukę języka od najmłodszych lat?
Opublikowano: 17 stycznia 2022

Stare przysłowie mówi, że „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Chociaż skojarzenia z nim mamy raczej pejoratywne, to jednak warto pamiętać, że w młodym wieku możemy nabyć również przydatne umiejętności! Jedną z nich jest bez wątpienia znajomość języka obcego. (więcej…)

Czytaj więcej
Wielojęzyczność dzieci – skuteczna metody nauki języka
Opublikowano: 30 września 2021

Wielojęzyczność ma same zalety. Co więcej, przejawiają się one na różnych płaszczyznach. Posługiwanie się więcej niż jednym językiem pozwala oczywiście na skuteczniejszą komunikację. Otwiera wiele możliwości, jak na przykład studia na prestiżowych zagranicznych uczelniach, a ostatecznie zwiększa naszą atrakcyjność na rynku pracy. (więcej…)

Czytaj więcej

Znajdź nas

Dołącz do naszych społeczności. Chcemy być blisko i budować partnerskie relacje.