Poznaj nas – The International Trilingual School of Warsaw

Wiemy, jak ważny jest wybór właściwej edukacji dla dziecka. Niezależnie od tego, czy mieszkacie Państwo już w Warszawie, czy dopiero się tu przeprowadzacie, mamy nadzieję, że strona ITSW i nasze doświadczenie pomogą Państwu w wyborze najlepszej szkoły podstawowej, żłobka, czy przedszkola. Placówki wielojęzycznej, przyjaznej i oferującej wysoki poziom nauczania.

Zindywidualizowane, trójjęzyczne nauczanie pozwala uczniom naszych placówek pozostać otwartymi na radość uczenia się, odkrywania swoich mocnych stron i pasji oraz doskonalenia zdolności. Dzięki ekscytującym programom nauczania umożliwiamy im rozwinięcie umiejętności, wiedzy i zrozumienia. Przykładamy wagę do poznania przez uczniów własnych preferencji i pielęgnowania ich indywidualnych talentów.

W świecie, w którym zanikają granice krajów, narodowości i środowisk pochodzenia, oferujemy naszym uczniom szeroką gamę doświadczeń kulturowych w ramach społeczności międzynarodowej szkoły ITSW. Umożliwia to dzieciom zrozumienie i docenienie otaczającej ich różnorodności kulturowej oraz respektowanie wartości innych kultur, religii i sposobów życia.

Wizją ITSW jest rozwój naszych uczniów i pomoc w kształtowaniu przez nich własnej osobowości. Pragniemy, by stali się – i pozostali – entuzjastycznymi, otwartymi przez całe życie na naukę, globalnymi obywatelami przyszłości. Efekt ten chcemy uzyskać dzięki głębokiemu partnerstwu z rodzinami i społecznością.