LOCAL SCHOOL - GLOBAL EDUCATION

Serdecznie zapraszamy do ITSW

 

Informacje dla rodzin uczniów aplikujących.

Dziękujemy za zainteresowanie International Trilingual School of Warsaw. Nasi uczniowie pochodzący z wielu krajów są zawsze gotowi do powitania i wspierania nowych członków naszej szkolnej społeczności.

Informujemy, iż liczba miejsc dla nowych uczniów może być ograniczona. Zalecamy zatem, aby w miarę możliwości Rodziny zaczynały proces aplikowania o miejsce w szkole na tyle szybko, na ile to możliwe. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące rekrutacji, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem placówki, aby otrzymać wszystkie informacje.

Pragniemy, aby rozpoczęcie nauki w naszej placówce było doświadczeniem pozytywnym i jesteśmy w pełni gotowi, aby Państwu w nim towarzyszyć.

Czekamy na spotkanie!

ZAPISY DO ITSW


 


Przejęcie uczniów trwa cały rok

International Trilingual School of Warsaw przejmuje uczniów również w trakcie roku szkolnego. Z uwagi na niska liczebność klas zachęcamy  do  aplikowania o przyjęcie najwcześniej jak jest to możliwe. Przyjęcia do klas są możliwe tylko w miarę dostępności miejsc.

Zachęcamy wszystkich rodziców zainteresowanych ITSW do kontaktu i umówienia się na spotkanie.

Następujące informacje pomogą rodzicom i uczniowi w zrozumieniu procedur przyjmowania aplikacji.

Do zapisu wymagane są następujące dokumenty:

  • Wniosek aplikacyjny
  • Aktualne zdjęcie paszportowe ucznia
  • Skan / zdjęcie strony paszportu ze zdjęciem i / lub akt urodzenia ucznia
  • Podpisany formularz umowy zapisu wraz z aneksami

W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

The International Trilingual School of Warsaw  przyjmuje uczniów, którzy będą w stanie skorzystać z możliwości oferowanych przez szkołę oraz którzy są gotowi gotowymi na zaangażowanie się w misję i wizję Szkoły.

ZAPISY DO ITSW

 

Zasady i kryteria rekrutacji

ITSW prowadzi rekrutację uczniów z poszanowaniem potrzeb studentów i rodzin pragnących dowiedzieć się więcej o szkole. Staramy się dostarczać wszystkim rodzicom i uczniom jasnych i odpowiednich informacji, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji.

ITSW kieruje się transparentnymi praktykami stosowanymi w gromadzeniu, rozpowszechnianiu i utrzymywaniu informacji o potencjalnych uczniach. Szanujemy prywatność naszych uczniów i ich rodzin – zachowujemy poufność osobistych dokumentów na wszystkich etapach rekrutacji.

ITSW stara się przyjmować rodziny, które wspierają wielokulturową i wielojęzyczną filozofię edukacji szkoły, chętnie współpracują ze środowiskiem szkolnym i odgrywają aktywną rolę w rozwoju dziecka.

Wszyscy rodzice i uczniowie są zobowiązani do dostarczenia koniecznej dokumentacji lub raportów dotyczących dotychczasowego przebiegu edukacji ucznia.

Proces rekrutacji ITSW jest selektywny i zawsze ma na celu zapewnienie najlepszych z możliwych warunków nauki dla ucznia, w tym właściwej klasy i poziomu nauczania. Decyzja o przyjęciu jakiegokolwiek ucznia zostaje podjęta dopiero po uzyskaniu przez szkołę wszystkich niezbędnych informacji, w tym testów sprawdzających wiedzę i umiejętności. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu jakiejkolwiek aplikacji należy do  administracji szkoły.

ZAPISY DO ITSW

 

Płatności roku 2017-18 grupy trójjęzyczne-żłobek i przedszkole

Wpisowe 1920 PLN Płatne przy składaniu dokumentów
Czesne Płatność miesięczna 1825 PLN Do 5ego dnia każdego miesiąca
Płatność dzienna (wyłącznie w okresie zadeklarowanych miesięcy wakacyjnych) 109 PLN
Drugie i kolejne dzieci – 10%
Wyżywienie Posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) 17 PLN Płatność na koniec każdego miesiąca na podstawie rachunku

 

Opłaty dla klas trójjęzycznych roku 2017-18

Opłata rezerwacyjna (wpisowe) 2530 PLN
Depozyt gwarancyjny czesnego (zaliczka na poczet ostatniej opłaty w okresie scholaryzacji) 2580 PLN
Depozyt gwarancyjny cateringowy 260 PLN
Czesne miesięczne 2580 PLN
Wyżywienie dzienne (obiad) 13 PLN
Mundurek szkolny (2 sztuki) 140 PLN

Znajdź nas

Dołącz do naszych społeczności. Chcemy być blisko i budować partnerskie relacje.