Saturday for Toddlers Cracow

Od soboty 25 września będziemy kontynuować nasze już tradycyjne spotkania w ramach Saturday for Toddlers. To sobotnie zajęcia skierowane do maluszków, podczas których mogą się w pełni zanurzyć w języku angielskim lub francuskim. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci urodzonych w latach 2017–2020.

Zajęcia są bezpłatne dla dzieci uczęszczających do naszego żłobka lub dla tych, które zostały zapisane i rozpoczną żłobek w późniejszym terminie. Dla pozostałych dzieci obowiązuje opłata 20 zł za każde spotkanie, płatna na miejscu.

Zapisy trwają do piątku do godz. 12.00 poprzedzającego dzień zajęć. Przyjmujemy również zapisy na kolejne zajęcia. Zapraszamy!

Aby zarejestrować swój udział, wybierz datę, język i kampus.

Przepraszamy, brak obecnie zaplanowanych terminów…

Dziękujemy! Przyjeliśmy Twoje zgłoszenie. Powrót do formularza

Wystąpił błąd, prosimy spróbować ponownie później. Powrót do formularza