Szkoła międzynarodowa International Trilingual School of Warsaw

ITSW to założona w 2001 r. wiodąca międzynarodowa placówka w Warszawie. W jej skład wchodzi szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Nieustannie inspirujemy, wspieramy i wychowujemy uczniów w wielokulturowości, aby zostali dobrze wykształconymi, znającymi języki i empatycznymi globalnymi obywatelami.

Filozofia nauczania ITSW opiera się na solidnych podstawach: doskonaleniu trójjęzyczności, dyscyplinie edukacyjnej oraz zapewnieniu uczniom ciepłego, otwartego środowiska, w którym będą czuć się mile widziani i cenieni.

Więcej o ITSWZAPISY DO ITSW

Szkoła międzynarodowa International Trilingual School of Warsaw

 

6
Języków nauczania przedmiotów programowych
7
Podstaw programowych -składowych programu autorskiego
20
Krajów pochodzenia kadry edukacyjnej
3
Kampusy w centrum Warszawy
85%
Średnich wyników w konkursach
0
Zadawanych prac domowych
29
Krajów pochodzenia uczniów i rodziców
0
Dzwonków kończących lekcje

Co nas wyróżnia

Jesteśmy właściwą szkołą, jeśli:

  1. Jesteś Polakiem, ale chcesz by Twoje dziecko było prawdziwie wielojęzyczne i gotowe, by kontynuować naukę w dowolnej polskiej lub zagranicznej szkole.
  2. Chcesz, by Twoje dziecko realizowało francuski program edukacyjny, ale świetnie mówiło po angielsku i skorzystało ze swojego pobytu w Polsce, by nauczyć się normalnie języka polskiego.
  3. Chcesz, by Twoje dziecko realizowało brytyjski lub amerykański program edukacyjny, ale z możliwością nauczenia się innego języka obcego (Hiszpańskiego, Francuskiego lub Chińskiego).
  4. Chcesz, by Twoje dziecko dobrze nauczyło się języka angielskiego, ale było w stanie wrócić do Chin i kontynuować naukę w dobrej szkole.
  5. Mówisz w języku, którego nie uczymy, chcesz by Twoje dziecko mówiło i pisało w Twoim ojczystym języku.

Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci osiągnąć te cele.

wsparcie dla rodziców

Jednym z największych atutów ITSW jest międzynarodowa kadra dydaktyczna. Nasi nauczyciele pochodzą z wielu zakątków świata i reprezentują blisko 20 różnych krajów z 4 kontynentów.

W ITSW każdy nauczyciel ma gruntowne wykształcenie oraz odpowiednie uprawnienia do nauczania dzieci. Przykładamy dużą wagę do przygotowania metodycznego kadry.

Dbamy o ciągły rozwój naszych kompetencji. Posiadamy wewnętrzny system doskonalenia nauczycieli, nad którym czuwa dyrekcja oraz koordynatorzy programowi. Z uwagą śledzimy światowe osiągnięcia edukacyjne, dzięki czemu nauka w ITSW jest interesująca i skuteczna.

Poznaj Kadrę ITSW

Kadra ITSW
  1. Wspólny program edukacyjny dla trzech języków nauczania (z elementami CLIL – Content Language Integrated Learning).
  2. Program oparty na porównaniu sześciu podstaw programowych tj. American Common Core, British National Curriculum, French National Curriculum, Finnish National Curriculum, IB standards (PYP, MYP), Polish National Curriculum.
  3. Równowaga pomiędzy przedmiotami szkolnymi wymaganymi przez podstawę programową a zajęciami ludycznymi (fun-based).
  4. Godzina aktywności fizycznych dziennie.
  5. Wykwalifikowani nauczyciele pochodzący z krajów, w których naucza się w danym języku nauczania.

Więcej o modelu nauczania ITSW

Model nauczania w ITSW

W ITSW Państwa dziecko nie jest kolejnym „numerem na liście”.

Każdy uczeń jest ważnym członkiem naszej społeczności szkolnej.

Indywidualny rozwój dziecka jako człowieka o gruntownym wykształceniu jest odpowiedzialnością, którą traktujemy bardzo poważnie.

Absolwenci ITSW są gotowi do płynnego przechodzenia do dowolnego programu nauczania na jaki zdecydują się w przyszłości, niezależnie, czy jest to polski czy jakikolwiek inny system edukacyjny.

W naszym programie nauczania łączymy to, co najlepsze z brytyjskiego, francuskiego, amerykańskiego, fińskiego, IB oraz polskiego programu edukacyjnego, aby zapewnić każdemu dziecku narzędzia do osiągnięcia sukcesu w dowolnej ścieżce, którą zechce wybrać.

indywidualne nauczanie

 

„Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możesz użyć, aby zmienić świat”

~ Nelson Mandela

ZapisyKontakt

Partnerzy

Znajdź nas

Dołącz do nas!